01.08.2023
4dk okuma

Peşinatsız Hemen Teslim Ev (Taksitle)

Peşinatsız Hemen Teslim Ev (Taksitle)
Peşinatsız hemen teslim ev alma sistemi; peşinat bulma derdinden kurtardığı için çokça tercih edilmeye başlandı.
Peşinatsız hemen teslim ev sahibi olunan finansman türleri sayesinde ne yüklü borç ne de faiz derdiniz olur. Bankalardan kredi çıkması için beklemek zorunda da kalmazsınız.
Bütçenize uyan ve güvenebileceğiniz şeffaf şekilde denetlenen firmalardan birini seçerek siz de hemen peşinatsız ev sahibi olabilirsiniz.
RUUF da peşinatsız hemen teslim ev seçeneğini sunan yeni nesil konut finansmanlarından biri.
Hemen teslim peşinatsız ve taksitle ev sahibi olmak için RUUF parça parça sahiplik sistemi'nin sunduğu avantajlardan yararlanabilirsiniz.
Peşinatsız Ev Sahibi Ol & Hemen Teslim Al
RUUF ile istediğiniz eve peşinat ödemeden sahip olun, içinde hemen oturmaya başlayın.
Hemen Başvur

Peşinatsız ve taksitle alınan eve hemen yerleşilir mi?

RUUF ile peşinatsız ve taksitle alınan eve hemen yerleşme imkânına sahipsiniz.
Diğer taksitle ev alma seçeneklerine baktığımızda ise eve hemen taşınma söz konusu değil. Çünkü onlarda sistem çoğu zaman kura usulü oluyor veya peşinat zorunluluğu gerektiriyor.
RUUF ile peşinatsız ve taksitle hemen teslim ev almak istediğinizdeyse durum çok daha farklı ve sizin için oldukça avantajlı.
RUUF’un parça parça sahiplik sistemi sayesinde sisteme girdiğiniz anda evinize taşınıyorsunuz.
Çünkü kendi seçtiğiniz ev ya da RUUF’un sunduğu evlerden tercih ettiğiniz zaman her şeyin uygun olduğuna karar verdiğinizde ev, sizin adınıza satın alınıyor.
Bir yandan taksitlerinizi öderken diğer yandan bekleme derdi olmadan evinizin keyfini hemen çıkarıyorsunuz.

Peşinatsız taksitle ev nasıl alınır?

Bu kolaylığı sunan konut finansman türlerinden birine kaydolarak peşinatsız taksitle bir eve sahip olabilirsiniz.
Öncelikle bütçenizi belirler ve buna uygun ev seçeneklerini değerlendirirsiniz. Dilerseniz kendi bulduğunuz ev ya da RUUF’un portföyündeki evlerden biri için bekleme listesine kaydolursunuz. Bekleme listesine kaydolurken mesleğiniz ve aylık geliriniz sorulur.
Bekleme listesinden, kayıt aşamasına geçen tüm başvuranlarımızdan finansal bilgilerini ve sahibi olmak istedikleri evin bilgilerini talep etmekteyiz.
Başvuran çalışanlardan, 4A hizmet dökümü, hesap dökümü, son 3 aylık bordrosunu istemekteyiz. Başvuran işverenlerden, ticaret sicil gazetesi ve vergi levhası bunların yanı sıra Ltd. için son geçici gelir vergisi ve bir önceki yıla ait gelir vergisi, A.Ş. için, son geçici kurumlar vergisi mizan ve bir önceki kurumlar vergisi mizanını talep ediyoruz. Ev bilgileri aşamasında ise emlakçının telefon numarası ve evin tapu belgesinin görseli talep edilmektedir.
Kendinize en uygun şekilde taksitlendirebileceğiniz ödeme seçenekleriyle RUUF ile peşinatsız şekilde hızlıca evinize kavuşabilirsiniz.

RUUF peşinat istiyor mu?

RUUF’ta hemen teslim taksitle ev almak istediğinizde peşinat zorunluluğu bulunmuyor. Dilerseniz "0" peşinat ile hayalinizdeki evin sahibi olmaya başlayabilirsiniz.
Ancak isterseniz size özel peşinatlı bir ödeme takvimi de oluşturabiliriz. Peşinat ödemeniz halinde ödediğiniz miktar evin değer artışından faydalanacak ve sizi güvence altına alacaktır.

RUUF ile hemen teslim ev nasıl alınır?

Kat Mülkiyeti’ne sahip ve "Deprem Yönetmeliği" (2007) sonrası inşa edilmiş depreme dayanıklı evlerden biriyle RUUF'un parça parça sahiplik sistemine başvurabilirsiniz. RUUF deprem bölgesinde ev alırken dikkat edilmesi gerekenler konusunda da sizlerin yanında.
RUUF hemen teslim ev alma adımları:
  • 1 Adım: Bekleme listesine kaydol Tamamen ücretsiz şekilde kaydınızı tamamlayın. Gelir durumunuzu inceleyelim ve size özel satın alma bütçenizi belirleyelim. (10 dakika)
  • 2 Adım: Hayalindeki evi bul Satın alma bütçeniz ile hayalinizdeki evi bulun. Dilerseniz RUUF’un ilan sayfasından veya çalıştığınız emlakçınızdan istediğiniz evi bulun ve bilgilerini bize iletin. (2 iş günü)
  • 3 Adım: RUUF evini senin için satın alsın Bulduğunuz evi sizin için satın alalım ve diğer tüm yükümlülükleri yerine getirelim. Siz ise sadece RUUF hizmet bedelini (%1,5) ve talep ediliyorsa emlakçı komisyonunu (%2’ye kadar) ödeyin. (5-10 iş günü)
  • 4 Adım: Evine yerleş ve sahip olmaya başla Sahibi olacağınız evinizin anahtarlarını teslim alın ve evinize yerleşin. Aylık ödemeleriniz ile kira öder gibi evinizin parça parça sahibi olun. RUUF size evinizi almanız için ihtiyaç duyacağınız kredinin peşinatını biriktirmenizde yardımcı olacaktır. (10 iş gününe kadar)
  • 5 Adım: Evinin tek sahibi ol veya birikimin ile dilediğini yap Konut kredisi için ihtiyaç duyduğunuz peşinatı biriktirince kredinizi temin edin ve evinizin %100 sahibi olun. Fikriniz değişir de daha büyük veya daha küçük bir eve RUUF ile yerleşmek isterseniz birikiminizi peşinata dönüştürüp yeni eviniz için kullanın. Sistemden tamamen çıkış yapmak istiyorsanız da o güne kadar sahip olduğunuz payların güncel değeri kadar tutarı size ödeyelim. (Evin satışı için gerekli emlakçı komisyonu sizden temin edilecektir.)

RUUF ile aldığınız evde ne zaman oturmaya başlarsınız?

RUUF ile satış vaadi sözleşmesini imzaladıktan sonra hemen evinizde oturmaya başlarsınız.
İlk günden başlayarak aylık ödemeler ile parça parça satın alıp program sonunda kullanacağınız banka kredisi ile de tamamının sahibi olacağınız evinize bugünden taşınabilirsiniz.
RUUF sayesinde yıllarca peşinat biriktirmeye gerek kalmadan evinizde bugünden yaşamaya başlarsınız. Düşlediğiniz hayatı yaşamaya başlar ve sevdiklerinizle yeni nice anılar biriktirirsiniz.
Uzun seneler stresli bekleme süreci yaşamanızı ortadan kaldıran bu sistem, ev sahibi olmayı çok daha ulaşılabilir kılıyor. Hemen bekleme listesine kaydolun!
Paylaş
Bugün taşının, parça parça sahip olun!
Hemen şimdi kayıt olarak hayalinizdeki eve sahip olmak için ilk adımı atabilir,
bekleme listesinde yerinizi alabilirsiniz.