Herkes için
Erişilebilir Ev Sahipliği

RUUF, ev sahibi olmayı herkese finansal açıdan ulaşılabilir kılmayı misyon olarak benimsemiş bir finansal teknoloji şirketidir.
Ruuf Hakkımızda Hero Resmi

Parça Parça
Ev Sahibi Olun

RUUF hayalinizdeki evi sizin için satın alır. Sizin ile satış vaadi sözleşmesi imzalar, siz ise hiçbir peşinat ödeme zorunluluğu olmadan bu eve parça parça sahip olmaya başlarsınız.
RUUF evi sizin başvurunuz sırasında satın alır, evin anahtarlarını size teslim eder ve sonrasında size düşen evin pay ve kira ödemelerini yapmaktır. RUUF ile birikiminiz eve sahip olduğunuz oran ile artar, birikiminiz arttıkça kira ödemeniz düşer. Evin %100'üne sahip olduğunuz gün tapunun da tek sahibi siz olursunuz!
Bizimle Tanışın
Türkiye’nin ilk ve tek parça parça ev sahiplik sistemi ile herkesi ev sahibi yapmaya geliyoruz! Bir fintech şirketi olarak satın almak istediğiniz eve bugün taşınmanızı sağlıyor, aylık ödemeler ile parça parça sahip olmaya başlıyorsunuz. Dünyanın en güzel şehri İstanbul’dan güçlü adımlar ile yolculuğumuza başlıyor, globale açılmayı hedefliyoruz.

Müşteri odaklı vizyonu benimsiyoruz. Çıkış noktamız; tüm ekibimizin ev alma konusunda şimdiye kadar problemler yaşaması ve yaşamaya da devam ediyor olmasından başlıyor. Bizler de bu sorun ile mücadele ettiğimiz için müşterilerimizin ihtiyaçlarını çok iyi anlayacağımızı biliyoruz. En büyük hedefimiz; konut alıcısına mümkün olan en düşük maliyetli ve kullanışlı finansman ürününü sunabilmek.

Banka kredisi ile istediğiniz evi alamıyor ve krediye ulaşacak peşinatınız yoksa RUUF ile hayalinizdeki evde yaşarken peşinatsız, parça parça sahip olmaya bugünden başlayabilirsiniz.

Özellikle son yıllarda dünyada artan gelir eşitsizliği ev sahibi olmayı çalışanlar için her geçen gün daha da zor hale getiriyor. RUUF tam da bu noktada ev sahibi olma hayallerinizin önündeki finansal engelleri kaldırıyor. Parça parça sahiplik sistemini; ilk evini almak isteyenlerin önündeki engelleri kaldırmasına yardımcı, ev sahibi olmayı erişilebilir kılan bir çözüm olarak sunuyor. Peşinata ihtiyaç duymadan evinize hemen taşınabileceksiniz! Aylık ödemeler ile evinizin parça parça sahibi olacak, konut kredisinde ihtiyaç duyacağınız peşinatınızı evinizde yaşarken biriktireceksiniz.

RUUF, bu hizmeti satış vaadi sözleşmesi ile sağlamaktadır. Konut edinmek isteyen kullanıcılara hedeflediği eve peşinatsız, kolay ödeme planlarıyla hemen sahip olma fırsatı sağlayan RUUF, aynı zamanda nitelikli yatırımcılar için profesyonelce yönetilen bir gayrimenkul portföyüne erişim sağlayan bir yatırım aracıdır.

Özetle RUUF sunduğu platform ile konut alıcıları için ev sahipliğini kolaylaştırırken, yatırımcılar için de erişilebilir, esnek ve riski dağıtılmış bir yatırım imkânı sunarak hem konut alıcısının hem de konut yatırımcısının ortak faydada buluştuğu bir ekosistem oluşturmaktadır.
KARİYER
Herkes İçin Ev Sahibi Olma Hayalini
Birlikte Gerçekleştirelim
Gücünü ekip çalışmasından alan, yaşam boyu öğrenme kültürünü benimsemiş bir takımız. Daha çok insanın hayalini gerçekleştirmek için takımımızı büyütüyoruz.
Ruuf ile hayallerinizdeki yeni ev
İş Ortağımız Olun
Herkese ev sahipliği yolculuğunda bizimle birlikte yürüyün. Emlak ofisleri, konut geliştiricileri, dernekler ve devlet otoriteleri ile birlikte çalışıyoruz.