01.08.2023
3dk okuma

Parça Parça Sahiplik Sisteminin Sağladığı Avantajlar

Parça Parça Sahiplik Sisteminin Sağladığı Avantajlar

Parça Parça Sahiplik Sisteminin Sağladığı Avantajlar

Parça parça sahiplik sistemi; peşinat derdi olmadan satın almak istediğiniz eve çok daha kolay ulaşmanızı sağlayan yeni nesil bir finansman aracıdır. Kira öder gibi ev sahibi olabilirsiniz. Peşinat problemini ortadan kaldırmayı hedefleyen RUUF, ödemeleriniz ile 15 yıla varan vade şartlarında, dilerseniz evin konut kredisinde ihtiyaç duyacağınız peşinat miktarını biriktirebilir dilerseniz de aylık ödemeler ile %100'üne sahip olabilirsiniz. RUUF ile peşinat ödemeden ve bütçenize uygun aylık ödemeler sayesinde idealinizdeki eve bugünden kavuşabilir ve içinde yaşamaya başlayabilirsiniz.

Hayalinizdeki eve sahip olursunuz

Hayallerinizi daha fazla ertelemeyin. Bankalardan kullanacağınız konut kredisi ile yıllık net hane gelirinizin 2,5 katı değerinde bir ev sahibi olabilecekken RUUF ile yıllık net hane gelirinizin 5 katına kadar değere sahip bir evin sahibi olabilirsiniz. İleteceğiniz aylık hane geliri ve özlük bilgilerinizi algoritmamızda işleyerek size en uygun ödeme planını üretecek ve sizin için uygun bütçeyi sizinle paylaşacağız. Böylece size sadece yaşamak istediğiniz evi bulmak ve nasıl dekore edeceğinizi düşünmek kalacak. İşin en keyifli kısmı da bu doğrusu. Yeni ev, yeni heyecanları beraberinde getirirken RUUF olarak konut belirlemeden satın almaya, ödeme süreçlerinden tapu devrine kadar ihtiyaç duyduğunuz her an yanınızdayız.
Hesap makinesi ile bütçe planlaması yapan bir kadın

Hemen oturmaya başlarsınız

İlk günden başlayarak aylık ödemeler ile parça parça satın alıp program sonunda kullanacağınız banka kredisi ile de tamamının sahibi olacağınız evinize bugünden taşınabilirsiniz. RUUF sayesinde yıllarca peşinat biriktirmeye gerek kalmadan evinizde bugünden yaşamaya başlarsınız. Düşlediğiniz hayatı yaşamaya başlar ve sevdiklerinizle yeni nice anılar biriktirirsiniz. ​ Uzun seneler stresli bekleme süreci yaşamanızı ortadan kaldıran bu sistem, ev sahibi olmayı çok daha ulaşılabilir kılıyor. ​

Peşinat ödemek zorunda kalmazsınız

Bu sistemin en güzel yanı da peşinat ödeme sorununu ortadan kaldırması diyebiliriz. Şimdiye kadar alışmış olduğunuz tüm ev alma seçeneklerini unutun. RUUF ile ev sahibi olmada yepyeni bir dönem başlıyor! Peşinata ihtiyaç duymadan evinize hemen taşınabilir, aylık ödemeler ile evinizin parça parça sahibi olabilirsiniz.
Aile hayatına adım atacak genç çift, konut satın almak için finansman başvurusunda bulunuyor

Konut kredisi için peşinatınızı hazırlamış olursunuz

Evinize hemen taşındığınız bu sistemde, 15 yıla varan vade olanakları ile dilerseniz konut kredisi aşamasında ihtiyaç duyacağınız peşinatı biriktirir dilerseniz de aylık ödemeler ile evin %100'üne sahip olabilirsiniz. Yıllarca birikim yapıp kiralık evlerde kaldıktan sonra hayalinizdeki eve kavuşmak için beklemeye gerek kalmadan RUUF ile dilediğiniz hayata hemen kavuşursunuz. ​ Artık hayallerinizi ertelemeden idealinizdeki eve RUUF ile kavuşun! Hemen web sitemiz üzerinden profilinizi oluşturup başvurunuzu yapın. Size en kısa sürede dönüş yapacağımızdan emin olabilirsiniz. Yarın ya da birkaç yıl sonra değil. Şimdi ev sahibi olmanın tam zamanı! Başvurunuzu yaparak hayallerinize bir adım daha yaklaşabilirsiniz.
Paylaş
Bugün taşının, parça parça sahip olun!
Hemen şimdi kayıt olarak hayalinizdeki eve sahip olmak için ilk adımı atabilir,
bekleme listesinde yerinizi alabilirsiniz.